ניסויי ממ"ד שלום - פתח תקוה

שנה גודל טקסט א   א   א
חוברת מתכונים לשבועות

כותבים עלינו....

"דמות דמוי ודמיון" סדנא מקוונת עם חנוך פיבן

תלמידים מצטיינים

חוברת מתכונים לחנוכה

מידעונים - תשע"ז

גלישה בטוחה

"לאורו נלך"

מתנדבים

ספשיאל אולימפיקס

הקלטות בקיבוץ מעברות

מחשב לכל מורה

סנוזלן

בית קפה "שלום"

קונדיטוריה


 
 רק דרך החינוך אפשר לשנות את העולם לטוב יותר
 
 
 
 
(יאנוש קורצאק)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
         
אולימפיאדת המתמטיקה


מועדונית - תשע"ז
עילות המועדונית לכבוד החג.... השנה החליטו במועדונית עמיחי חטיבת השלום לצאת לקהילה ולערוך פעילות התנדבותית לכבוד החג. החברה התחלקו לשתי קבוצות, קבוצה אחת יצאה לבית רבקה - בית חולים לקשישים. חברי המועדונית ערכו איתם פעילות קטנה לכבוד החג וכיבדו את הקשישים בתפוח בדבש. הקבוצה השניה יצאה לגן ילדים הנמצא בסמוך. לפעילות מועדונית עמיחי בגני שיקום . חברי מועדונית השלום הכינו פעילות חגיגית לילדים ובסופה כיבדו את כולם בתפוח ודבש. הפעילויות היו מאוד מוצלחות וקצרו מחמאות מצד הילדים והקשישים.


יום השפה העברית


ב"שלום" לקהילה
גם אנחנו ב"שלום" התגייסנו למען לוחמי האש שעבדו ימים כלילות בכיבוי השרפות המשתוללות בימים האחרונים. חברי מועצת התלמידים עברו בין הכיתות ואספו מוצרים מפנקים שנארזו והועברו לתחנת הכבאות הקרובה. "עם אחד בלב אחד".


כותבים עלינו.....


פיתוח אישיות עובדת
פיתוח האישיות העובדת הינו אחד המוקדים המרכזיים בביה"ס הניסויי ממ"ד שלום פ"ת. המטרה היא לקדם את התלמידים לחיים של איכות גם לאחר גיל 21. מרכיב חשוב ביותר באיכות חיים זו, הוא יכולתו של הבוגר להשתלב בקהילה בכלל ובעגל העבודה בפרט. ההתנסות בעבודה, נותנת מענה לרצונותיו, יכולותיו ולנטיותיו של התלמיד, תוך בחינת ההביט הקוגנטיבי ההנהגותי והרגשי כמו גם פיתוח העמצאות ואוטונומיה של התלמיד.למימוש מטרה זו התלמידים מתנסים במקומות עבודה שונים בתוך ביה"ס ומיחוצה לו.


סירטונים מומלצים


בגרויות מותאמות


פרשת שבוע - שעשועונים
מצגות
קייטנות קיץ דיגיטליות
עמותות וזכויות
מפוי נושאי במתמטיקה
אתרים מומלצים

דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ממד ניסויי שלום - פתח תקוה    מלאכי 20  פתח תקווה    טלפון: 03-9338386  פקס: 03-9327534   דואר אלקטרוני: hativat_shalom@walla.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים